• algebra@chnu.edu.ua
  • 58012, Україна, м. Чернівці, вул. Університетська, 28
27 жовтня у Чернівцях стартує День кар’єри ЄС

27 жовтня у Чернівцях стартує День кар’єри ЄС.

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Чернівцях 27 жовтня.

Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Департамент комунікацій Чернівецької облдержадміністрації та Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 20 містах України протягом останніх п’яти років.
День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.
Переходьте за посиланнями, вказаними у програмі заходу (https://bit.ly/3lYUZZD), та реєструйтеся для участі в панельній дискусії та безкоштовних тренінгах.
Детальніше - за посиланням: Додаток. Програма заходу.doc - Google Документи 
Інформацію взято зі сторінки ЧНУ: Архів новин (chnu.edu.ua)