• algebra@chnu.edu.ua
  • 58012, Україна, м. Чернівці, вул. Університетська, 28
Участь викладачів та студентів у методичному фестивалі з проблеми «Реалізація вибірково-варіативних модулів у курсі «Інформатика 10(11) класи. Рівень стандарту»
У рамках співпраці факультету математики та інформатики з Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, студенти та викладачі факультету математики та інформатики 27 жовтня 2021 року мали змогу долучитися до методичного фестивалю з проблеми «Реалізація вибірково-варіативних модулів у курсі «Інформатика 10 (11) класи. Рівень стандарту».
На онлайн-заході своїм досвідом поділилися досвідчені педагоги: Христина Паращук (Модуль "Бази даних"), Наталія Лазнікова та Оксана Баранецька (Модуль "Вебтехнології"), Олександр Костриба (Модуль "Графічний дизайн") та Наталія Скрипинчук (Модуль "Креативне програмування").
2 години часу промайнули дуже швидко оскільки доповіді були надзвичайно цікавими та вдало наповненими, цьому передувала кропітка робота, за що учасники форуму щиро вдячні спікерам. Модератором зустрічі була Інна Терлецька.
Заходи такого типу надзвичайно корисні не лише для молодих педагогів. Завдяки цій співпраці ми отримуємо відгуки про якість підготовки випускників, пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм, за якими навчаються студенти факультету.