• algebra@chnu.edu.ua
  • 58012, Україна, м. Чернівці, вул. Університетська, 28
Вебінар "Шлях до омріяної професії" (Мензелевська У.І.)

Факультет математики та інформатики продовжує цикл вебінарів "Шлях до омріяної професії".

Коли: 14 квітня 2021 року

Початок: о 16:00

Де: платформа Zoom за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/74656595784...
ІдентифІкатор конференції: 746 5659 5784
Код доступу: Wb8n4h

Кожен вчитель — це садівник. Він ніколи не звинуватить рослини в тому, що вони повільно ростуть, а подумає, де недолив, де не підсипав добрив, а де ‒ просто не поговорив. І, звісно, він не чекатиме, що троянда розквітне одночасно з хризантемою.

Хороший вчитель — саме такий: дає кожному учневі час, щоб вирости і розкритися. Він доглядає і радіє, коли знання учнів та їх досягнення розквітають з кожним днем.

Саме з таким Вчителем мали нагоду поспілкуватися студенти та викладачі факультету математики та інформатики на вебінарі «Шлях до омріяної професії» ‒ гостею заходу була директорка Добриновецького ЗЗСО Юрковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Мензелевська Уляна Іванівна

Проведена нею лекція з елементами майстер-класу на тему «Спільні цінності у формуванні командної роботи, які ведуть до успіху» дозволила всім присутнім отримати неоціненні знання про командну роботу, особливості такої роботи під час пандемії, про можливості та потреби вчителів та учнів під час дистанційного навчання. При цьому запропонована під час зустрічі робота в окремих командах в Zoom сприяла ще більшому здруженню між студентами та викладачами, спонукала їх швидко виконувати цікаві поставлені завдання ‒ написати пісню, вірша чи навіть прочитати реп про успіх та математику.

Щиро вдячні Уляні Іванівні за знання та вміння, за бажання ділитися своїм досвідом з колегами та студентами!

Фотозвіт про те, як відбувалася зустріч можна переглянути на сторінці кафедри на фейсбук за покликанням:

Кафедра алгебри та інформатики Чернівецького національного університету | 👩‍🏫Кожен вчитель — це садівник | Facebook